- Протягом тижня порядок Святих Мес і адвентових богослужінь без змін.
24 Грудня – субота – Вігілія Різдва Христового. Меси в цей день будуть звершені о 7:00, а вігілійна свята Меса – Пастерка о 22:00.
У суботу вірні віком від 14 року життя зобов’язані не їсти мясні страви, натомість вірні віком від 18 до 60 років повинні постити з’ївши лише один раз досита, не вживаючи мясних страв.
25 грудня – неділя – урочистість Різдва Христового. Святі Меси в цей день будуть звершенні як в неділю, окрім Меси о 12:00. 25 грудня після Меси о 10:30 діти нашої парафії покажуть виставу, святковий вертеп – сердечно зарошуємо усіх, особливо дітей, на святкову виставу.
26 грудня – понеділок – другий день свят, свято святого Стефана, першомученика, порядок Мес як в неділю, окрім Меси 12:00.
27 Грудня – вівторок – свято святого Йоана євангелиста. Порядок Мес наступний: 7:00 9:00 та 18:00. Після кожної святої Меси буде освяченя вина, яке необхідно принести із собою.
28 Грудня – середа – святосвятих Невинних немовлят мучеників. Святі Меси будуть звершені о 7:00 та 18:00. Після кожної Святої Меси буде благословіня дітей.
30 грудня – п’ятниця – свято святого Сімейства: Ісуса, Марії та Йосифа. Порядок Мес: 7:00 9:00 та 18:00. В цей день звершується особливий молебен на честь святого Сімейства з відновленням подружньої присяги і уділяється благословіння родинам. Сердечно запрошуємо родини разом прийти в цей день на Святу Месу.
2. У зв`язку із карантином, який оголошено у школах, протягом тижня буде лише одна катехиза – в середу о 16:00.
3. Пригадуємо про сповідь – дорогі брати і сестри, в нашому храмі можна кожного дня скористатися з таїнства сповіді. Передріздвяна сповідь відбувається під час Святих Мес зранку – від 7:00 і ввечері – від 17:00. В суботу, в остатній день Адвенту, священики сповідати не будуть, хіба що в особливих випадках, тому зорганізуйте свій час так, щоб встигнути скористати з Таїнства
4. Остатній тиждень Адвенту – це час безпосереднього приготування до різдвяних свят, пригадуємо, що це час тиші і молитви, сама ж вігілія – це кульмінаційний час Адвенту, тобто це вечір перед Різдвом. Вона має дуже багату домашню літургію, котра бере початок в глибині віків. Слово вігілія походить з латинської мови і означає – чування (переддень). В цей день, котрий був передднем свята, для християн зобов’язував піст; в ночі ж віруючі разом молилися, очікуючи свята.
Давній звичай проголошує вігілійну вечерю, котра має дуже урочистий характер, особливо у релігійному значенні. Про це свідчить звичай читання фрагменту євангелія від св. Луки про народження Христа (Лк 2, 1-20) і спільна сімейна молитва. Вігілійна трапеза має чисто сімейний характер, але вважається обов’язковим запрошення на неї самотніх людей з числа сусідів чи знайомих. Самим важливим і центральним моментом вігілійної вечері є ділення оплатком. Воно означає взаємне пожертвування, любов і бажання взаємної допомоги. Виражає воно також і духовну єдність з відсутніми членами сім’ї, як живими, так і померлими. Ділячись оплатком, ми вибачаємо один одному зло і образи для того, щоб в дусі поєднання сісти до столу і пережити урочистість Різдва Христового.