При парафії святого Йоана з Дуклі з 1991 року діє спільнота молоді, котра з кожним роком оновлюється і розвивається. На сьогодні це 40 молодих гарячих сердець, які йдуть за Христом, прагнуть змінити світ та проповідувати своїм життям Євангеліє. Опікується молоддю о. Йоан OFM.

Францисканська_молодь_Житомир

Існуючи при францисканській спільноті ми належимо до Францисканської молоді і живемо згідно статуту ФраМ в Україні. Францисканська молодь (ФраМ) – це рух християнської молоді провінції святого Архангела Михаїла в Україні. Прагнемо наслідувати Ісуса Христа за прикладом святого Франциска з Ассізі, поглиблювати свою віру і в майбутньому шукати власного покликання в середовищі Францисканського Ордену Світських (ФОС). Намагаємось йти стежками святого Франциска і жити Євангелією через складання обіцянки ФраМ та участь у реколекціях. В спільноті також маємо певну структуру: асистент – це священик, котрий опікується молоддю, головний аніматор – це лідер місцевої спільноти ФраМ і аніматори – це особи, відповідальні за певні сфери життя локальної спільноти ФраМ. Локальним асистентом зараз є о. Йоан OFM, головним аніматором – Даша Журавська, а її замісником – Зіневич Віталій. Літургійним аніматором є Чернявська Марія, аніматорами адораційної групи є Чмут Єлизавета і Гасанова Вероніка, музичним – Ганська Каміла, фінансовим – Патлай Євген, інформаційним аніматором є Кісельова Олександра. Кожен аніматор має свої обов’язки: літургічний допомагає в організації молодіжних Служб Божих, адораційний – у приготуванні молитовних зустрічей, чувань та адорацій, музичний – відповідальний за спів і музичний супровід на Месі та всіх молодіжних зустрічах, фінансовий – збирає кошти для потреб молоді.

Кожного тижня ми слухаємо катехезу, маємо Молодіжну Службу Божу і зустрічі молоді, які є доволі різноманітними: адораційну, біблійну, рекреаційну, формаційну та інтеграційну. Намагаємось чинити діла милосердя, відвідуючи дитячий будинок, будинок старців та організовуючи здачу крові для тих, хто хоче стати донором в Житомирському Обласному Центрі Крові. Також серед нашої молоді є талановиті актори, які кожного року беруть участь у різдвяній виставі для парафіян і всіх бажаючих.

З радістю чекаємо на кожного, хто прагне долучитись до нашої спільноти!