Warning: Illegal string offset 'type' in /home/janzdukl/janzdukli.org.ua/www/wp-content/themes/faith-theme/include/short_code.php on line 432

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/janzdukl/janzdukli.org.ua/www/wp-content/themes/faith-theme/include/short_code.php on line 432

Warning: Illegal string offset 'type' in /home/janzdukl/janzdukli.org.ua/www/wp-content/themes/faith-theme/include/short_code.php on line 432

Warning: Cannot assign an empty string to a string offset in /home/janzdukl/janzdukli.org.ua/www/wp-content/themes/faith-theme/include/short_code.php on line 432

Молодіжний хор «Джерело» був заснований у 1999 році з ініціативи о. Доброслава Копистеринського OFM. Керівник хору від дня його створення – Наталія Ренгвельська.

Основний склад налічує 30-40 осіб, віком 15-30 років.

У 2001 році хор випускає свою перший альбом з християнськими піснями під назвою  «Світло з висоти».

У 2004 році хор приймає участь у міжпарафіяльному фестивалі Марійної пісні «Величає душа моя Господа» в м. Довбиш, і отримує найвищу нагороду – Гран-прі.

У 2010 році хористи вперше приймають участь в ІІ-му Польському фестивалі колядок в Польщі, в м. Бендзин. І займає І-ше місце в категорії «Парафіяльні хори».

Основна діяльність хору основана на тому, щоб прикрашати співом недільну Літургію на 10.30, а також різні урочистості: Різдво, Трідуум Пасхальний, Дієцезільні Дні Молоді, свячення, відпусти.

Репертуар хору різноманітний. Це не тільки пісні прославлення, але і класичні музичні твори таких відомих композиторів як Моцарт, Орф, Леонтович, Чайковський тощо.

Учасники хору намагаються також знаходити вільний час для відпочинку на природі, святкування різноманітних свят, а особливо свято св. Цецилії, яка є покровителькою всіх співаючих в храмах.

В наступному, 2014 році хор «Джерело» буде святкувати 15-річчя своєї творчості. Просимо Святого Духа, щоб і надалі відкривав наші серця на славу Всемогутнього Бога.


Наталя Ренгвельська

«З часів заснування я керую молодіжним хором «Джерело». У 1999 році закінчила Житомирське музичне училище ім. В.С. Косенка за спеціальністю хорове диригування. Знайшла своє покликання в подружньому житті. Маю гарного чоловіка Віталія і двох діточок: сина Кіріла і доньку Злату. Від 2005 року наше подружжя перебуває у русі «Світло Життя» #8211; його гілці «Домашня Церква». Саме в Домашній Церкві наша родина знайшла океан Божих благодатей, а наше подружжя пізнає глибину свого покликання. За 14 років праці в моєму житті були різні періоди злетів та випробувань. Але сьогодні я з впевненістю можу сказати, що музична творчість і праця, з нею повязана, є моїм призначенням у цьому житті. Прошу у Всемогутнього Господа Бога натхнення та мудрості, щоб мій голос завжди лунав для Слави Божої, а моя праця приносила плоди у серцях людей»

Наталя Ренгвельська, диригентМарія Окунєва

«Народилась у 1976 році. Закінчила ЗОШ №26, отримала середню спеціальну освіту в Житомирському музичному училищі ім. В.С. Косенка по класу фортепіано, за фахом викладач фортепіано, артист ансамблю, концертмейстер. У 2011 році закінчила ЖДУ ім. І. Франка. Отримала вищу освіту та спеціальності: вчитель музичного мистецтва, етики та естетики. Маю також диплом про закінчення Московської Школи християнської культури (навчалася заочно). Працюю в ЗОШ «Всесвіт», ЖНВК №25. В костелі св. Йоана з Дуклі працюю з 1992 року. Починала як керівник молодіжного хору, продовжила органістом та концертмейстером в наших парафіяльних хорах – молодіжному, дитячому та старшому. Роблю це з почуттям радості, натхнення та вдячності Богові за такий прекрасний дар і дорогоцінну можливість для мене – прославляти Його через музику і спів. »

Марія Окунєва, концертмейстер