У листопаді 2016 року при парафії святого Йоана з Дуклі у Житомирі було засновано Спільноту Християнських Вчителів (СХВ), що об’єднала учителів загальноосвітніх шкіл, викладачів вищих навчальних закладів міста. Відтоді раз на місяць спілчани під духовним проводом о. Павла Шевчука обговорюють широку палітру тем, пов’язаних з місією Вчителя-Християнина у суспільстві. «Господь поставив вас працювати з дітьми та молоддю. Ви — Його посланці в цьому житті. Вам довірені душі дітей, а відтак маєте високе покликання вести своїх вихованців шляхом побожного життя, чистого християнського поводження».
Лейтмотивом зустрічей є меседж святого Іоана Боско: добре виховання ґрунтується на трьох основних підвалинах: любові, релігії та розумі. Освітяни одностайні в думці, що такі зустрічі є запорукою власного духовного збагачення, усвідомлення свого місця і ролі в соціумі, утвердження в покликанні.

Наші новини

Події

Прямий ефір на “Радіо Марія”

Шановні вчителі, 30 березня розпочинаються реколекції в нашій парафії!!! Саме 30 числа, після Святої Меси о 18.00 відбудеться прямий ефір на “